Firma "Corrado" s.c istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Jesteśmy najstarszą firmą narciarską w regionie i jedną z najstarszych firm rowerowych. Od początku działalności jesteśmy jedynym i wyłącznym dealerem firmy SCOTT w regionie.

Przez lata swojej działalności "Corrado" uzyskało autoryzację wielu firm m.in.:SCOTT, ROSSIGNOL, VOLKL, BLIZZARD, ATOMIC, TECNICA, DALBELLO, DESCENTE, GOLDWIN, X-SOCKS, SIDAS.

corrado sklep rowerowo-narciarski

Dzięki dziesiatkom godzin spędzonych na testach, szkoleniach i wykładach zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę, kompleksowy dobór sprzętu i serwis na najwyzszym poziomie.

Staramy sie zapewnić naszym klientom towar najwyższej jakości, który znamy doskonale z własnego doświadczenia i to nas wyróżnia na tle hipermarketów i sklepów sieciowych z mało profesjonalną obsługą.

MY WIEMY CO SPRZEDAJEMY!!!

Dla szczególnych klientów naszej firmy wprowadziliśmy od roku 2005 srebrne i złote "karty stałego klienta" upoważniające do stałych rabatów.

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 (sobota 10-14).

 

Zapraszamy

 

Chcesz być na bieżąco z nowościami i wyprzedażami
w naszym sklepie?

Dołącz do nas na Facebook'u!

 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: