DSC 9274
Przedstawiamy wam rower przeznaczony do jazdy w leśnych ostępach i parkowych alejkach. Jego podstawowym atutem jest wygodna, choć nadal sportowa geometria, dzięki czemu nawet wielokilometrowe wycieczki będą przyjemne.

ASPECTA oparto na aluminiowej ramie, która jest lekka, sztywna i bardzo efektownie pomalowana ;) Ramy SCOTT wyznaczają kierunek rozwoju całej branży, zawsze należą do najlepszych na rynku, rama to szkielet roweru, najważniejsza jego część, która warunkuje zachowanie roweru w terenie, sposób podjeżdżania, bezpieczeństwo na zjazdach i zachowanie w zakrętach. Pozostałe komponenty to idealnie dopasowany kolorystycznie SYNCROS. SYNCROS - legenda dyscyplin grawitacyjnych, gdzie części poddawane są ekstremalnym przeciążeniom - czy może być lepsza reklama dla trwałości mostka czy kierownicy, który stworzono by wytrzymał wszystko? Napęd dostarczyło Shimano z przerzutką Alivio oraz hamulcami hydraulicznymi.  Amortyzator SR SUNTOUR XCM Posiada hydrauliczną blokadę skoku, którą możemy uruchomić w czasie jazdy. Całość prezentuje się naprawdę znakomicie, bo otrzymujemy bardzo dobry rower z bardzo atrakcyjnie skalkulowaną ceną. Zapraszamy!!!


GALERIA SCOTT ASPECT 940
DANE TECHNICZNE
PEŁNA OFERTA ROWERÓW MTB
PODOBNY ROWER - ASPECT 920, ASPECT 910, SCALE 970


Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: