DSC 9742

SCOTT SPEEDSTER 20 jest idealnym rowerem szosowym dla zawodników poszukujących doskonałej maszyny treningowej i wyścigowej.

Sportowe zacięcie zdradza geometria, którą Speedster dzieli z kompozytowym bratem (SCOTT CR1). Ramę wykonano z hydroformowanego aluminium, wewnętrzne prowadzenie linek, profile rurek zaczerpnięte z aerodynamicznego FOIL'a, karbonowy widelec... Wszystkie najważniejsze cechy ram szosowych, wpływające na naszą wydajność i komfort jazdy, znalazły się w tym rowerze. Napęd pochodzi od Shimano i jest to grupa 105 w wersji 11 rzędowej! Nowe rozwiązanie Japończyków jest tym co zawodnicy i pasjonaci kolarstwa lubią najbardziej, perfekcyjna i szybka zmiana przełożeń, którą w czasie pierwszych kilometrów można się wręcz delektować, tu wszystko jest doskonałe, tylko bardziej... Rower ubrano w komponenty SYNCROS, które zaskakują swoją sztywnością i niską masą, sztyca z kompozytu węglowo-aluminiowego poprawia nasz komfort. Szczerze polecamy SPEEDSTER 20 dla zawodników poszukujących rasowego roweru szosowego, który ma w  sobie cechy maszyny zawodniczej i nie zabija ceną.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
GALERIA
PEŁNA OFERTA ROWERÓW SZOSOWYCH

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: