DSC 7858

Prestiżowa i zaawansowana technologicznie bielizna termoaktywna oraz skarpety FALKE w Corrado.

W naszej ofercie znajdziecie komplety bielizny termoaktywnej FALKE WARM dedykowanej aktywnym fizycznie narciażom, FALKE SILK-WOOL stylowa bielizna termoaktywna o niezrównanym komforcie noszenia, FALKE MAXIMUM WARM - bielizna termoaktywna stworzona dla najmłodszych. Skarpety narciarskie o anatomicznym kształcie, dostosowane do różnych rodzajów aktywności i wymagań użytkownika.

FILOZOFIA


Moda napędzana jest wiecznym dążeniem do piękna. Ludzkie pragnienie samo-ozdoby, ludzkie pragnienie poszukiwania i stopniowego odnajdywania własnego stylu jest także siłą napędową mody. Moda wywodzi się z kreatywności, jej klasa pochodzi z ręcznie wykonanej perfekcji. Firma FALKE angażuje się w tworzenie stylowych trendów dla współczesnych ludzi, mody o najwyższej jakości, stylu i perfekcji. Wymaga to wrażliwego i wybiegającego w przyszłość podejścia do obecnych trendów, odwagi, by pomóc kształtować ducha czasu. Innymi słowy, być innym. Wszystko to jednak nie byłoby niczym, bez kultury jakości FALKE. Główną maksymą kultury jakości FALKE jest: Jakość! Każdy szczegół zasługuje na perfekcję, wiedzę i pasję. Pracujemy z pasją, aby osiągnąć tę perfekcję - dzień po dniu, przez ponad 100 lat.

DSC 7852 DSC 7858 DSC 7859
 
MATERIAŁY 

 
JEDWAB

Przez stulecia jedwab był jednym z najbardziej poszukiwanych włókien do luksusowych, jak i codziennych ubrań. To naturalne włókno jest szczególnym atutem produktów FALKE ze względu na jego naturalną zdolność do izolacji cieplnej, a także sposób, w jaki odprowadza wilgoć. Jego wyrafinowany wygląd i komfort są zgodne z naszymi oczekiwaniami jakości.


 
WEŁNA MERINOS

Jako jeden z najbardziej tradycyjnych surowców do produkcji ciepłej, przytulnej i jednocześnie wytrzymałej odzieży, wełna odgrywa bardzo dużą rolę w naszej historii materiałowej. Znalezienie szerokiego zastosowania w całym spektrum produktów w bieliźnie i odzieży legginsowej, a także w pierwszej i drugiej warstwie systemu warstwowego, używamy wyłącznie najwyższej jakości wełny merynosów. Nasza innowacyjna fuzja wełny Merino z Loro Piana i funkcjonalna membrana stanowi szczególną atrakcję. Nasz wysiłek, aby przenieść tradycję we współczesność.


KASZMIR

Jeden z najbardziej pożądanych włókien na świecie, kaszmir słynie ze swojej naturalnej funkcjonalności. Tak długo jak jest dobrej jakości, jego włókna są bardzo trwałe, ogrzewają, a nawet wytrzymują lekkie opady deszczu.


POLYAMID

Poliamid to włókno syntetyczne, które pierwotnie opracowano w celu odtworzenia właściwości i wygody jedwabiu o ulepszonej funkcjonalności. Reguluje temperaturę ciała i usuwa wilgoć. Jako król włókien syntetycznych, poliamid jest najważniejszym składnikiem naszej odzieży sportowej.
 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: