DSC 7781

NORDICA jest włoską marką, której historia jest równocześnie historią innowacji w narciarstwie. 

 NORDICA jako pierwsza na rynku wprowadziła klamry, które zrewolucjonizowały trzymanie stopy i precyzję sterowania. Dzięki tej marce, do produkcji butów zaczęto wykorzystywać poliuretan, stworzyli odpowiednie maszyny i opracowali metodę wtrysku, poczatkowo jako wzmocnienie klasycznego buta skórzanego, później jako samodzielnej skorupy. Nordica projektuje z przekonaniem,że końcowy produkt będzie lepiej wykonany, komfortowy, dopasowany oraz zwiększający doświadczenie narciarskie niż jakikolwiek inny produkt na rynku. 


SPEEDMACHINE

Kolekcja Nordica Speedmachine przeznaczona jest dla narciarzy, których pasja nie zna granic. Zdobywcy mnóstwa nagród, buty te zyskały reputację dzięki zapewnieniu wyjątkowej mocy i precyzji w każdym terenie i warunkach. Ich skorupa i but wewnętrzny mogą być łatwo dostosowane, wedle osobistych wymagań, aby zapewnić maksymalną kontrolę i wydajność. Izolacja Primaloft, użyta w butach wewnętrznych zapewnia dodatkowe ciepło, czyniąc te sportowe buty niezwykle komfortowymi. Unikatowym rozwiazaniem zastosowanym w SPEEDMACHINE jest system modyfikacji skorupy INFRARED. Dzięki specjalnym strefom w strategicznych punktach buta, jesteśmy w stanie dopasować zewnętrzną strukturę do stopy właściciela w bardzo szerokim zakresie. Wszytkie czynności związane z "butfittingiem" są wykonywane za pomąca dedykowanych urządzeń NORDICA Infrared oraz NORDICA Crocodile.

Pełna oferta męskich butów NORDICA SPEEDMACHINE 
Pełna oferta damskich butów NORDICA SPEEDMACHINE


DSC 7782 DSC 7784 DSC 7785 DSC 7786 
DSC 7804 DSC 7808 DSC 7811

 

SPORTMACHINE

Wydajność nie powinna ograniczać komfortu. Wierni tej idei, NORDICA stworzyła buty Sportmachine, przeznaczone dla narciarzy, którzy spędzają cały dzień, ciesząć się jazdą po górach. Skorupa o większej objętności, pozwala komfortowo zmieścić zarówno szerszą stopę, jak i tą o wyższym podbiciu. Skorupa i but wewnętrzny są wyjątkowo łatwe w zakładaniu oraz mogą być szybko zindywidualizowane, aby jeszcze zwiększyć komfort i wydajność. Izolacja tkaniną Primaloft dostarcza dodatkowego ciepła, a cholewka może zostać rozszerzona (ACP), aby wygodnie zmieścić szerszą łydkę. Zmniejszając na nią nacisk, uzyskujemy bardziej neutralną pozycję na nartach, zwiększamy równowagę i redukujemy zmęczenie. Podobnie jak SPEEDMACHINE  buty z linii SPORTMACHINE są w pełni indywidualizowane do potrzeb właściciela za pomocą systemu NORDICA Infrared 

Pełna oferta męskich butów NORDICA SPORTMACHINE 
Pełna oferta damskich butów NORDICA SPORTMACHINE

DSC 7788 DSC 7791 DSC 7795 

 

NORDICA INFRARED

Nordica dostarcza innowacyjny i kompleksowy system modyfikacji skorup butów narciarskich INFRARED. Opiera się on na specjalnym materiale, który pod wpływem promieniowania podczerwonego  staje sie bardzo plastyczny i umożliwia dostosowanie kształtu skorupy do budowy anatomicznej stopy narciarza. Samo ukształtowanie skorupy wykonujemy za pomocą podciśnieniowej pompy odkształcającej wcześniej przygotowany materiał lub specjalistycznym narzędziem NORDICA Crocodile. 

DSC 7797 DSC 7621 DSC 7799

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: