DSC 9399

STREFA BUTA - NAJWIĘKSZY WYBÓR BUTÓW NARCIARSKICHMamy ogromną przyjemność oddać do państwa dyspozycji, jedyne takie miejsce w północno - wschodniej Polsce. Narciarstwo to wspaniały sport, który pompuje adrenalinę, serwuje niezapomniane widoki. Aby w pełni cieszyć się jazdą na nartach, nie wystarczy mieć najlepszy sprzęt, nie wystarczy również być na najlepszych trasach zjazdowych. Odpowiednie dobranie nart, butów, odzieży i akcesoriów do warunków w jakich jeździmy, wpływa na naszą skuteczność jazdy, komfort i bezpieczeństwo. Nawet najlepsze, dobrze dobrane narty nie spełnią pokładanych w nich oczekiwań, jeżeli będziemy jeździć w źle dobranych, źle dopasowanych butach narciarskich. But to nasze jedyne połączenie z nartą i to on warunkuje naszą skuteczność w zmianie kierunku jazdy, przechodzeniu z krawędzi na krawędź, pewności prowadzenia i naszym komforcie. Źle dobrane buty narciarskie mogą być przyczyną bólu uniemożliwiającego jazdę oraz ciężkich kontuzji.
Musimy sobie zdawać sprawę z tego że nie da się kupić właściwie dobranego do swojej stopy buta przez internet, telefonicznie lub korespondencyjnie. Kupno buta wymaga poświęcenia sporo czasu przez kupującego i dużej wiedzy i doświadczenia obsługi sklepu. W CORRADO znajdziecie NAJWIĘKSZY WYBÓR BUTÓW NARCIARSKICH takich marek jak Dalbello, Scott, Lange, Rossignol, Nordica  profesjonalną pomoc w doborze butów oraz usługę PERSONALIZACJI BUTÓW NARCIARSKICH i PERSONALIZACJI WKŁADEK. 

PERSONALIZACJA BUTÓW NARCIARSKICH

Buty narciarskie są produkowane w różnych rozmiarach, zarówno długości wkładki jak i szerokości skorupy. Problemem jest, że wszystkie buty narciarskie produkowane są szablonowo, do wybranego przez daną markę kształtu stopy. Natomiast ludzie różnią się anatomicznie i nie zawsze standardowa skorupa, będzie pasować do naszej stopy, pomimo dobrze dobranych innych parametrów buta. Dążąc do doskonałości w obsłudze klienta wprowadziliśmy możliwość personalizacji butów narciarskich, polegającą na specjalistycznym dostosowywaniu skorup, linerów(butów wewnętrznych) oraz wkładek. Wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu personalizacji butów narciarskich zdobyliśmy na profesjonalnych szkoleniach, prowadzonych przez najbardziej uznane autorytety na świecie. Wyposażyliśmy serwis w zaawansowane narzędzia i urządzenia do zmiany kształtu skorup, piece i grzałki do butów wewnętrznych, specjalne materiały do personalizacji buta wewnętrznego. 

PERSONALIZACJA WKŁADEK DO BUTÓW

Poszukując jak najlepszych, najskuteczniejszych rozwiązań w dziedzinie dopasowania butów narciarskich oraz personalizacji, szukając przyczyn różnic anatomicznych i kontuzji. Znaleźliśmy rozwiązania fińskiej firmy FOOTBALANCE. FOOTBALANCE to system wkładek do butów, tworzonych indywidualnie do każdej stopy, wywodzący się i funkcjonujący w branży medycznej. Nasze stopy to najbardziej skomplkowany system mechaniczny ludzkiego szkieletu, kości stóp to 25% wszytkich kości naszego organizmu. Łuk poprzeczny stopy odpowiada za postawę i amortyzację całego ciała, kondycję ścięgien, stawów i kręgosłupa. Stopa jest jednym najważniejszych elementów łańcucha kinematycznego ludzkiego organizmu. Odpowiadając na pytanie - Dlaczego tak się dzieje, że niemal wszyscy mamy jakieś różnice w budowie stopy, które mogą powodować różne dolegliwości? Odpowiedź jest prosta -  cywilazacja, obuwie, tryb życia, podłoże po jakim chodzimy powodują, że mięśnie stopy się osłabiają i zmienia się ułożenie kości. Wkładki FOOTBALANCE są tworzone na podstawie badania komputerowego na podoskopie, określa się typ stopy oraz miejsca wymagające wsparcia. Następnie wykonuje się indywidualnie dopasowaną wkładkę, która  wspiera stopę, pobudza mięśnie do rozwoju, w konsekwencji poprawia łańcuch kinematyczny naszego ciała. Wkładki FOOTBALANCE to cały wachlarz rozwiązań dla sportowców, których stabilność,amortyzacja i transfer mocy, zwiększają biomechaniczną efektywność organizmu i pozytywnie wpływają na stan zdrowia. Zapraszamy narciarzy, kolarzy, biegaczy, miłośników gier zespołowych oraz osób poszukujących wkładek korygujących do codziennego obuwia.

Buty narciarskie
FOOTBALANCE - System personalizacji wkładek do butów

DSC 9399 DSC 9405 DSC 9423DSC 9121 01 DSC 9177 01 DSC 9414 01 DSC 9408 01

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: