DSC 4766
SCOTT ASPECT 910 jest przykładem, jak można zbudować, lekki, wydajny, doskonale skomponowany oraz rozsądnie wyceniony rower terenowy.


Linia rowerów ASPECT celuje w sprawne i wygodne poruszanie się w terenie. W tym celu aluminiową ramę stworzono tak by zapewniała bardzo wysoką sztywność boczną, która daje nam bezpośrednie przeniesienie energii na koło. Dzięki temu rower doskonale przyspiesza, jest pewny w prowadzeniu. By jeszcze podnieść pozytywne wrażenia z jazdy oraz "poręczność" roweru w terenie, ramę skonstruowano tak by była jak najlżejsza i zapewniała komfort użytkownikowi. ASPECT jest maszyną do aktywnej rekreacji, wyposażenie tego modelu sugeruje bardzo aktywną, a nawet "wyścigową"! Przedewszystkim amortyzator powietrzny ROCKSHOX, pozwala nam dopasować charakterystykę pracy do własnych upodobań, naszej wgi i trasy. Prawidłowo napompowana "sprężyna powietrzna" z możliwością zdalnej blokady, zapewni nam, bardzo wysoki komfort jazdy w terenie, również w warunkach wyścigu typu maraton. Napęd to mix komponentów Shimano Deore XT oraz Deore z korbą typu Hollowtech oraz supporcie na łożyskach zewnętrznych. Taka kombinacja działa bardzo dobrze w każdych warunkach a sztywny korbowód pozytywnie wpływa na skuteczność roweru. Całość roweru dopełniają hamulce tarczowe od Shimano komponenty Syncros.
Linia rowerów ASPECT jest też bardzo uniwersalna, producent wyposażył rower w  gniazda do montażu stopki oraz bagażnika.

SCOTT ASPECT 910 - SPECYFIKACJA
ROWERY GÓRSKIE SCOTT 
GALERIA

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: