20160416 155048
W dniach 16-17 kwietnia gościliśmy w CORRADO SCOTT TEST TOUR. Impreza ta, daje możliwość przetestowania najnowszych i najlepszych rowerów SCOTT dostępnych w ofercie.

Do CORRADO przyjechało miasteczko testowe, z namiotami, mobilnym punktem serwisu, specjalistycznym sprzętem, serwisantami i oczywiście z kilkudziesięcioma rowerami. Nad całym wydarzeniem pieczę trzymali Darek i Tomek ze SCOTT Polska oraz nasi serwisanci. 
Z punktu widzenia pasjonatów kolarstwa w niemal każdej odmianie, największym przeżyciem jest możliwość sprawdzenia rowerów, które na codzień możemy oglądać tylko na łamach branżowej prasy, czy wielkich magazynów internetowych. Dostaje się możliwość jazdy na rowerach z absolutnego światowego TOP, wyznaczających kierunek dla całego rowerowego przemysłu. Nie będziemy pisać tu recenzji dla każdego z opisanych rowerów ale po krótce wspomnimy kilka z nich.

DSC 5034

SCOTT FOIL TEAM ISSUE - aerodynamika zdefiniowana na nowo, na tyle nowo i na tyle wyjątkowo, że otrzymujemy rower doskonały w każdej dziedzinie i uniwersalny niewyobrażalnie. Mamy niesamowitą aerodynamikę (a pierwszy FOIL był pionierem w tej dziedzinie), mamy lekką ramę, dostajemy bardzo wysoką sztywność konstrukcji i mając te wszystkie wspomniane wcześniej elementy otrzymujemy jeszcze komfort niespotykany w rowerach tego typu. Wrażenia z jazdy są takie - wybitnie przyspiesza, bardzo łatwo utrzymać stałą prędkość, sportowa geometria sprawia, że kochamy zakręty, a specjalna konstrukcja sprawia że siodełko nie kopie nas nawet na asfaltach gorszego gatunku. 

SCOTT ADDICT - to rower który od kilku sezonów jest liderem lekkości, sztywności i wygody. Rowery Addict podobnie jak FOIL łączą w sobie wiele cech wpływających na wydajność kolarza w sposób wyjątkowy i niespotykany nigdzie indziej. Są to jednocześnie niezwykle wydajne wyścigowe maszyny o najlepszym stosunku sztywność/waga na rynku. ADDICT kocha podjazdy i górskie serpentyny, w zakrętach jest genialny na podjazdach niezrównany. To po prostu ultrawydajne rowery w góry.

DSC 5026

SCOTT SPARK 700 ULTIMATE - ta maszyna to dla nas Since Fiction. Testerzy otrzymali rower, który jest lekki, wyposażony w XTR Di2(sterowany elektronicznie) i zawieszeniem również sterowanym elektronicznie. Po pierwsze już samo wyposażenie roweru jako roweru seryjnego to kosmos, bo tam prawie wszystko jest z karbonu, damper i widelec z najbardziej prestiżowej lini FOXa, koła z włókna węglowego i tak dalej... I do tego dorzuca się "pełną elektrykę". Wrażenia niesamowite.

SCOTT GENIUS PLUS - wielkość ma znaczenie oj ma. Rower stworzony do zabawy w górach, wszystkie zalety Geniusa, PLUS niesamowita przyczepność, tłumienie nierówności przez oponę, trakcja na zakrętach, pewność na zjazdach... Oczywiście rower dostaliśmy w wersji LT TUNED... naszym skromnym zdaniem fan jaki ten rower daje w terenie, nie jednego potrafi oczarować. I to "cyfrowe" czarno-czarne moro, urzekające.

DSC 5114

Oczywiście rowerów było znacznie więcej przedstawiliśmy tylko kilka najciekawszych. Widzimy się na SCOTT TEST TOUR w przyszłym roku.

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: