DSC 4715
Przedstawiamy Wam, krótki przegląd dotychczas prezentowanych rowerów z kolekcji SCOTT 2016.

Przy każdym rowerze znajdziecie opis przeznaczenia oraz LINK do dedykowanego artykułu. Artykuł przedstawia wybrane modele rowerów SCOTT dostępne w naszym sklepie i ma za zadanie pomóc w wyborze konkretnego typu roweru.  Zapraszamy!

ROWERY MIEJSKIE

DSC 4651 Zaprojektowane i zbudowane tak by być rowerami kompletnymi, tak dla użytkowników miejskich jak i miłośników dalekobieżnych wycieczek za miasto. Sprawdzi się jako rower komunikacyjny i rower wycieczkowy. Dla pokonujących trasy asfaltowe, oraz twarde drogi szutrowe, twarde ścieżki polne. 

PREZENTOWANY MODEL SCOTT SUB COMFORT 10 
PEŁNA OFERTA ROWERÓW MIEJSKICH


ROWERY GÓRSKIE 

DSC 4797

SCOTT Aspect to linia rowerów górskich, skierowanych do miłośników aktywnej rekreacji. Zaprojektowane by być lekkim i wydajnym rowerem terenowym. Sprawdzi się w rękach początkującego zawodnika lub doświadczonego i oszczędnego kolarza górskiego. Rowery górskie ASPECT sprawdzą się wszędzie, najlepiej będą się czuły na drogach szutrowych oraz leśnych ścieżkach. Konstrukcja ramy umożliwia montaż stopki oraz bagażnika. 

PREZENTOWANY MODEL SCOTT ASPECT 930/730
SCOTT ASPECT 750/950
PEŁNA OFERTA ROWERÓW GÓRSKICH

DSC 1488 01 SCOTT SCALE to żywa legenda w świecie sportu. Rowery SCALE skierowane są do miłośników sportowej jazdy. Sztywne i wydajne maszyny, które należą do najlepiej podjeżdżających rowerów na rynku. Sprawdzą się w terenie, na leśnych ścieżkach, trasach maratonów MTB oraz wyścigów XC.

PREZENTOWANY MODEL SCOTT SCALE 940
PEŁNA OFERTA ROWERÓW GÓRSKICH

 

ROWERY SZOSOWE

FOIL20 SCOTT FOIL jest skierowany do miłośników szosowego ścigania.  Wiele branżowych magazynów uznaje nowego  FOIL'a za najlepszy rower AERO na rynku. Rower sprawdzi się na szosie! ;)

PREZENTOWANY MODEL SCOTT FOIL 20 
ROWERY SZOSOWE 
DSC 4448 SCOTT SPEEDSTER 40 jest rowerem, który pozwala zasmakować w szosowej ekstraklasie, nie rujnuje budżetu i daje frajdę z jazdy. Będzie doskonałym rowerem na począteku naszej drogi z kolarstwem szosowym oraz doskonałym, trwałym i niezawodnym narzędziem treningowym. Sprawdzi się wszędzie tam gdzie jest asfalt! 

PREZENTOWANY MODEL SCOTT SPEEDSTER 40
ROWERY SZOSOWEWszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: