DSC 4448
W naszym sklepie znajdziecie rowery szosowe SCOTT SPEEDSTER, oraz pełną gamę akcesoriów SCOTT oraz SYNCROS, przydatnych kolarzowi w trasie.

 Rowery szosowe to swego rodzaju ekstraklasa kolarstwa. To kolarze szosowi uchodzą za największych bohaterów świata sportu. To szosowe wyścigi mają największe grono wiernych kibiców. To ze świata szosowego wywodzi się wiele nowych technologii stosowanych w przemyśle rowerowym. W końcu "stylówa pro" zobowiązuje i to jak się noszą kolarze pochodzi z mody Pro Tour. 
SCOTT SPEEDSTER 40 jest rowerem, który pozwala zasmakować w szosowej ekstraklasie, nie rujnuje budżetu i daje frajdę z jazdy. Będzie doskonałym rowerem na począteku naszej drogi z kolarstwem szosowym oraz doskonałym, trwałym i niezawodnym narzędziem treningowym. SPEEDSTERa oparto na aluminiowej ramie z widelcem z włókna węglowego. Sam szkielet roweru wykonano zgodnie z technologią F01 Aero, czyli najważniejsze profile ramy wykonano w specjalny sposób tak aby minimalizować opory powietrza czołowe oraz boczne. Dzięki technologii zaczerpniętej z FOIL'a i nowej filozofii w konstruowaniu rowerów, SPEEDSTER wygląda klasycznie, a wszelkie detale zostały dopracowane w najmniejszym szczególe. 
Napęd pochodzi od SHIMANO, homogeniczna grupa SORA będzie wiernym towarzyszem podczas wielogodzinnych tras, cechuje się bardzo wysoką kulturą pracy i wysoką trwałością komponentów. Korba z mocowaniem OCTALINK i uszczelnianym wkładem suportu. Całość dopełniają komponenty SYNCROS perfekcyjnie dopasowane stylistycznie do roweru. 


DANE TECHNICZNE
GALERIA SCOTT SPEEDSTER 40
CENNIK


Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: