DSC 4501

Linia rowerów ASPECT, skierowana jest do miłośników aktywnej rekreacji i terenowej jazdy turystycznej. SCOTT Aspect sprawdzi się w rękach początkującego zawodnika lub oszczędnego kolarza górskiego. 


Rowery SCOTT ASPECT 2016 to przede wszystkim, nowa przeprojektowana rama. Zmieniono profile i kształt rur, zmienił się główny trójkąt, zyskał wizualną lekkość i nowe przetłoczenia boczne na rurze górnej. Dolna część głównego trójkąta zyskała wewnętrzne prowadzenie linek przerzutek. Wewnętrzne prowadzenie linek wydłuża ich żywotność oraz jakość działania w trudnych warunkach atmosferycznych. Dolna rura posiada nowy profil i nowe gięcie w okolicy główki. Zadbano o poprawę komfortu (bo to przecież rower rekreacyjny) i zmniejszono średnicę rury podsiodłowej. Tylny trójkąt także doczekał się zmian, by zachować sztywność boczną konstrukcji zmieniły się przekroje rurek łańcuchowych, które również zmieniły swój kształt w okolicach haków. ASPECTa wyposażono w  nowe komponenty SYNCROS M3.0, w których najbardziej widocznych zmian doczekało się siodełko, wykonane w technologii i stylistyce znanej z wyczynowych modeli tego producenta. 

W nowym ASPECT 750 zadbano by osprzęt działał precyzyjnie a rower dawał radość z jazdy i pewność prowadzenia. Widelec SR SUNTOUR XCT z goleniami o średnicy 32mm odpowiada za amortyzację roweru, dzięki wiekszej średnicy goleni górnych rower lepiej się prowadzi w zakrętach, a nowe powierzchnie ślizgowe nadają płynność pracy widelca. Zawieszenie wyposażono w hydrauliczną blokadę skoku, dzięki czemu widelec możemy zablokować lub odblokować w czasie jazdy. Hamulce tarczowe Tektro oczywiście hydrauliczne, zapewniają tą samą siłę hamowania w każdych warunkach atmosferycznych. Napęd oparto o komponenty Shimano z przerzutką Altus, sprawdzi się podczas codziennej eksploatacji i dłuższych wycieczek terenowych. Rower występuje w dwóch wersjach kolorystycznych a takaże w wersji na kołach 29" - SCOTT ASPECT 950.

GALERIA SCOTT ASPECT 750
DANE TECHNICZNE
CENNIK
 

 
 
 
 
 


Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: