DSC 3017
Nowości w ofercie CORRADO. Narty VÖLKL, narty SCOTT, narty NOBILE, buty narciarskie Dalbello, buty narciarskie SCOTT 

Narty 

DSC 2949 
W naszej ofercie znajdziecie starannie wybrane modele nart. VÖLKL to jedna z najbardziej znanych i najbardziej innowacyjnych firm narciarskich na rynku. Klasyczna konstrukcja oparta na drewnie, doprawiona nowoczesnymi materiałami i technologicznie genialnymi rozwiązaniami sprawiają, że narty tej marki od lat cieszą się opinią najlepszych i  prestiżowych, a rozwiązanie UVO (genialne w prostocie) jest najbardziej skutecznym systemem poprawiającym stabilność poprzez tłumienie wibracji dziobu. Wszystkie prestiżowe technologie i kunszt inżynierski VÖLKL zastosował w liniach nart sportowych(RaceTiger), AllMountain (RTM) oraz dla najbardziej wymagających narciarzy V-WERKS.

DSC 2965
SCOTT - ten Szwajcarski potentat na rynku sportowym tworzy sprzęt dla ludzi z pasją. Każdy nowy model to starannie zaprojektowany i przetestowany w najtrudniejszych warunkach produkt, który ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających narciarzy, górskich turystów i profesjonalnych ski alpinistów. Inżynierowie SCOTT projektując narty opierają się na klasycznej technologii "sandwich" opartej na pełnym rdzeniu drewnianym. Szczególnie polecamy linie Black Majic oraz The Ski. Zaprojektowane by być uniwersalnymi w każdych warunkach i dawać radość z jazdy.

DSC 2945
NOBILE - tu mamy niespodziankę, bo marka NOBILE to rodzinna Polska firma, która dzięki ciężkiej pracy, przywiązaniu do jakości oraz zaawansowanej technologii stała się potentatem wśród producentów nart. Narty projektowane zgodnie z zasadą "Technology Triangle" wyróżniają się najbardziej zaawansowaną technologią "sandwich", trapezowym kształtem oraz unikatowym na skalę światową rdzeniem drewnianym, który dzięki specjalnemu "pofalowaniu" oraz wzbogaceniu o inne nowoczesne materiały, wyróżnia się sztywnością skrętną i sprężystością. Dodatkowo technologia "Auto Rocker" łączy w sobie stabilność nart camberowych oraz łatwość jazdy nart rockerowych. Narty NOBILE to rzemiosło doprowadzone do perfekcji, w jakości wykonania i dbałości o detale.


 

BUTY Narciarskie

DSC 2976
W tym roku wprowadzamy najlepszy but narciarski na rynku - DALBELLO PANTERRA. To doskonały sprzęt dla narciarzy, którzy chcą przekraczać granicę i czerpać radość z jazdy.
Dzięki trzyczęściowej budowie są bardzo komfortowe, ale jednocześnie potrafią bardzo dynamicznie przekazać siły sterujące na narty. Panterra to but stworzony do nart rockerowych. Specjalnie zaprojektowana cholewka wymusza neutralną pozycję narciarza i utrzymanie środka ciężkości ciała idealnie nad środkiem narty. But jest wyposażony w system SKI Hike umożliwiający podejścia do miejsca rozpoczęcia zjazdu, izolację termiczną oraz but wewnętrzny dopasowujący się do anatomii stopy, który  po wygrzaniu dodatkowo można spersonalizować w rejonie kostki i pięty. Gorąco polecamy!


DSC 2984  DSC 2998 
SCOTT - najlepsze na świecie buty do SKI Touringu, SKI Alpinizmu i doskonałe buty zjazdowe. Pierwszy kontakt z butami SCOTT do SKI Touru, dla miłośnika narciarstwa i technologii jest przeżyciem niezwykłym. To chyba najlżejsze buty jakie mieliśmy okazję przymierzyć, niska masa robi piorunujące wrażenie. Kolejny szok to technologie i materiały które zastosowano do budowy buta. Carbon, membrana GORETEX, podeszwa Vibram. Niezwykle przemyślany system klamr z zabezpieczeniem przed niekontrolowanym wypięciem, system SKI-HIKE zmieniający but narciarski w typowy but do wspinaczki górskiej... Podobne wrażenie robią buty do narciarstwa alpejskiego. Buty G1 to niespotykana wydajność połączona z wygodą użytkowania i zintegrowanym systemem do podchodzenia z bardzo szerokim zakresem ruchu. W Stanach zjednoczonych uznane za najlepszy i najwygodniejszy but narciarski 2016.  


ZAPRASZAMY!


Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: