DSC 0364 RESSolidny, lekki i wydajny. Doskonale sprawdzi się w rękach początkującego kolarza górskiego lub oszczędnego i doświadczonego maratończyka.

 Aluminiowa rama o dobrym stosunku wagi do sztywności. Dzięki temu rower doskonale przyspiesza, lepiej skręca i pewniej się prowadzi w terenie. Dodatkowo ramy Aspect posiadają mocowania bagażnika i gniazdo do instalacji stopki w tylnym trójkącie. Za amortyzację odpowiada widelec SR Suntour XCR, wyposażony w zdalna blokadę skoku amortyzatora i regulacja siły tłumienia - dzięki temu możemy dopasować charakterystykę pracy amortyzatora do naszych upodobań i warunków panujących na trasie. Napęd to doskonale znane i cenione DEORE, które korzysta z technologii wyższych grup osprzętu SHIMANO, zapewnia wysoką kulturę pracy i sprawdza się nawet trudnych warunkach terenowych. Również hamulce pochodzą od Shimano. Tarczowe, hydrauliczne, dostarczają dużą siłę hamowania, modulację i są niezawodne. Całość dopełniają komponenty SYNCROS, lekkie i sztywne wpływają na prowadzenie roweru i jego wagę, ergonomiczne siodło zapewni nam komfort nawet w czasie wielogodzinnych wypraw.


DANE TECHNICZNE
GALERIA SCOTT ASPECT 920
PEŁNA OFERTA ROWERÓW MTB
PODOBNE MODELE - ASPECT 910, ASPECT 940 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: