DSC 9211
Rowery szosowe wracają do łask, co nas niezmiernie cieszy, bo połykanie setek kilometrów na asfalcie daje wiele frajdy i zdrowego zmęczenia... A prędkość, UZALEŻNIA! 


SCOTT SPEEDSTER 50 to doskonały rower na początek naszej przygody z kolarstwem szosowym. SPEEDSTER'a na tle konkurencji wyróżnia rama, która geometrię przejęła od karbonowego CR1 a rozwiązania aerodynamiczne z rowerów SCOTT FOiL, dzięki temu otrzymujemy sztywny aerodynamiczny rower, doskonale zmieniający siłę mięśni w prędkość. Rozsądnie skomponowany technicznie jest jednocześnie przystępny cenowo. Napęd oparto o komponenty SHIMANO z grupy SORA, które charakteryzują się dobrą precyzją działania. Opony KENDA Kryterium doskonale sprawdzą się w miejskiej dżungli i na trasach o zmiennej przyczepności nawierzchni. Boczny bieżnik poprawia trzymanie w zakrętach. Komponenty SYNCROS zdobiące rower są bardzo sztywne i znakomicie wykonane, dopasowanie kolorystyczne też ma znaczenie. 

GALERIA SCOTT SPEEDSTER 50
CENNIK ROWERÓW SZOSOWYCH


Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: