DSC 2091

SCOTT jest producentem, który stawia na innowacje. Rowery szosowe SCOTT'a to perfekcyjnie dopracowane maszyny do wygrywania (zwycięstwo w Tour de Polgone w 2013, niezliczona ilość zwycięstw etapowych, zwycięstwo w czasówce Tour de France nad faworytami!). Przedstawiamy Wam rowery szosowe, które zasługują na miano kolarskiej F1. Pierwszy z nich, Speedster 30 , to idealna propozycja dla poszukujących szosy o wysokiej sztywności, dobrym osprzęcie i przystępnej cenie. Drugi to bezkompromisowa maszyna do ścigania, FOIL R1, zbudowany w technologii Aero FO1, oparta na osprzęcie najwyższej klasy.

Rowery szosowe wracają, do łask. Niesamowite wrażenie szybkości , niskie opory toczenia, lekkość poruszania się i to delikatne zabarwienie rowerowej ekstraklasy? Jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne jak dziś. Przedstawiamy wam rower Speedster 30 ? szosówka, która czerpie garściami z najnowszych technologii jest jednocześnie trwałą i ekonomiczną propozycją dla miłośników nawijania asfaltowych kilometrów. Napęd to homogeniczna Tiagra, 10 rzędowa kaseta o dość uniwersalnym zestawie przełożeń oraz kompaktowa korba 50/34. Rama zbudowana jest z hydroformowanego aluminium wzbogacona widelcem z włókna węglowego. Wąskie profile widelca i czoła roweru sugerują dobre własności aerodynamiczne, technologię zmniejszania oporów powietrza zaczerpnięto z modelu FOIL - kształty rury dolnej, rurek tylnego trójkąta i profilu główki ramy. W użytkowaniu rower jest zaskakująco komfortowy i sztywny zarazem. 

Galeria Speedster 30
Oferta rowerów SCOTT

SCOTT FOIL R1 

DSC 2064
 Ten rower to czysta technologia. On jest wręcz ordynarny w prezentowaniu kompozytu i technologicznych smaczków... Absolutnie niesamowity... Osprzęt to DuraAce... koła Mavic Cosmic Carbon... komponenty Ritchey WCS CARBON... Tu nie mam miejsca na kompromisy, ten rower jest przeznaczony dla zawodowców i najbardziej wkręconych amatorów. 

Galeria SCOTT FOIL R1
Oferta rowerów
 SCOTT

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: