DSC 1980

Przedstawiamy Wam nowość w ofercie SCOTT SPORTS. Linia rowerów SUB EQUIPPED. Miejskie rowery użytkowe o sportowym charakterze, kompletnie ubrany w niezbędny osprzęt. Rodzina rowerów miejskich SCOTT to dobrze przemyślane i zbudowane konstrukcje. Rowery SUB EQUIPPED pod względem wyposażenia i jakości zastosowanych komponentów nie mają sobie równych a doświadczenie SCOTTa w budowie maszyn wyczynowych sprawia, że nawet rower miejski staje się bardzo efektywnym i szybkim środkiem transportu.

SUB'a jako "mieszczucha" wyróżnia czysty wygląd ramy, bez zbędnych udziwnień i ozdobników, wyjątkową cechą w tej klasie rowerów jest prowadzenie pancerzy wewnątrz ramy.  Tak wygląda wizja transportu miejskiego według SCOTT'a. Błotniki, osłona łańcucha, bagażnik, oświetlenie, stopka, blokada koła. Oświetlenie diodowe, zasilane prądnicą, posiada kondensator podtrzymujący oświetlenie przez pewien czas po zatrzymaniu. Bagażnik wyposażony w "gumy" do wiązania przedmiotów.

Galeria SCOTT SUB EQUIPPED 20 
Pełna oferta rowerów SCOTT

 

 

 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: