biegowkirek

Puszcza Knyszyńska i Puszcza Białowieska to idealne miejsca do uprawiania wytrzymałościowych sportów zimowych. Narty biegowe to doskonały sposób na poprawę kondycji i trening ogólnorozwojowy. Obcowanie z pięknem przyrody, wysiłek i cisza w ośnieżonym lesie potrafią hipnotyzować i przywrócić równowagę?

W naszym sklepie znajdziecie kilka modeli nart biegowych, wszystkie są zbudowane na bazie drewna i dostosowane do infrastruktury narciarskiej w naszym regionie.

XTour to  rodzina produktów o szerokim spektrum zastosowań , od skrajnej lekkość Ultra Lite i Ultra Lite Carbon do solidności XTour Escape i XT Venture. XTour to narty dla wymagających, którzy lubią wędrować, zaprojektowane aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo

BackCountry to nowoczesne podejście do projektowania nart, dla miłośników przyrody szukających wypoczynku na świeżym powietrzu. Narty BackCountry, które są krótsze i szersze od tradycyjnych nart biegowych, zapewniają łatwość poruszania i wszystko co potrzebne do manewrowania w terenie i luźnym śniegu.

U nas znajdą państwo kolekcje butów, wiązań i kijów narciarskich stworzonych do nart biegowych. 

ZAPRASZAMY!!!

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: