W naszym sklepie zagościł ?kawałek technologii? na najwyższym poziomie! Nowość w ofercie VÖLKL i świecie narciarstwa. 
VÖLKL CODE UVO
Zwycięzca w kategorii "Narty Trasowe" na największych targach sprzętu sportowego ISPO 2013 w Monachium. Nowa konstrukcja z efektywnym systemem tłumienia drgań UVO, nowe wiązania Xmotion (lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie), poszerzona geometria, lżejszy rdzeń drewniany, Sidewall daje narciarzom nowe możliwości - łatwiejsze sterowanie i zwinność w każdych warunkach.

 X0R9614

Nowością w nartach CODE jest kompleksowe podejście do tłumienia drgań. Konstruktorzy połączyli ze sobą wiodące technologie VÖLKL'a maksymalnie wykorzystując zalety nowego systemu UVO. 

UVO - to najprościej rzecz ujmując odważnik umieszczony w odpowiednim miejscu narty, niemal swobodnie poruszający się w przestrzeni. Dzięki możliwości ruchu w każdym kierunku UVO jest swoistą przeciwwagą, która niweluje nieporządany ruch narty i tłumi drgania. Rozwiązanie to jest niezwykle skuteczne, zapewnia doskonałą stabilność narty i łatwość sterowania, dzięki temu udało się zmniejszyć masę nart o 200g względem nart bez systemu UVO. Nowe rozwiązanie i nowe możliwości wymusiły zastosowania specjalnych wiązań XMotion podkreślających charakter narty. Wiązania te są lżejsze, krótsze i szerzej osadzone na narcie. CODE to narta bardzo uniwersalna, która ma sprawdzić się w każdych warunkach. Zastosowano w niej profil Tip&Tail Rocker dla lepszej manewrowości i stabilności w czasie jazdy. Sercem nart  CODE jest rdzeń Full Sensor Woodcore zbudowany na podstawie rdzeni nart zawodniczych, dzięki czemu otrzymujemy nartę bardzo dynamiczną, zrównoważoną odpowiednią sztywnością, które to cechy nie zmieniają się przez cały okres użytkowania. 

nartycode

UVO - to nie tylko mały odważnik, to cały system rozwiązań wprowadzających nową jakość w narciarstwie. W naszym sklepie znajdziecie narty VÖLKL CODE UVO a także VÖLKL Racetiger UVO. ZAPRASZAMY!!! 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: